MANOLYA PEYZAJ

                                                                                                 2022 BAHÇE BAKIM KAMPANYAMIZ

 

               Site, villa, fabrika ve apartman bahçelerinin bakımında, nitelikli işgücü ve kaliteli malzeme ile iddialı öncü bir kuruluşuz.

               İzmir il ve ilçelerinde 5 yılı aşkın uygulama ve deneyimlerimizle büyümekte olan firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

               Organik gübre olarak torf, kimyasal gübre olarak Amonyum Sülfat (şeker gübresi), 15.15.15 NPK kompoze gübre (hümik asitle beraber) kullanıyoruz.

               Bu yıl çim bakımında yeşilkurt ve bozkurt zararlısında Safa Tarım’ın Hypnose 05SG (Etken madde %5 emamectin benzoate) 10 litre suya 10 gr (1 tatlı kaşığı) ile yine Safa Tarım’ın Kral 250 EC (Etken madde 250 g/l. Cypermethrin) 10 litre suya 20 ml.  olarak  iki ilacı karıştırarak  uyguladık.

               Otomatik sulama sistemlerinde Hunter ve Rainbird malzemeleri kullanarak çözüm ortağınız  oluyoruz. Otomatik sistem olmayan bahçelerde  anahtar teslimi sulama sistemi kuruyoruz.

               Yıl boyu periyodik bakım için daire  başına  fiyatımız; daire sayısı,  bahçenin bakım  ihtiyaçları,  bahçe alanı ve bitki örtüsü  dikkate alınarak, her şey dahil daire başı 30 TL ile 100 TL arasında aylık ücret tespiti yapıyoruz.

www.manolyapeyzaj.com.tr

            Manolya Peyzaj

1813/2 Sk. No: 1/B Bostanlı

             0 532 0587059